ארכיטקטורת FX

בלוקי שרתים המופעלים באמצעות המעבדים החדשים ביותר של Intel

שלושה בלוקי שרתים רבי-עוצמה בלב הארכיטקטורה המורכבת של FX מופעלים באמצעות המעבדים החדשים ביותר ממשפחת Intel® Xeon®. הבלוקים, שנועדו לספק גמישות יוצאת מן הכלל עבור IT ארגוני, כוללים:

  • FC430: בלוק שרת בצפיפות גבוהה בעל שני שקעים, בגובה 1U וברבע רוחב, עם תצורת InfiniBand אופציונלית
  • FC630: בלוק שרת רב-עוצמה בעל שני שקעים, בגובה 1U ובחצי רוחב, אידאלי למגוון יישומים עסקיים
  • FC830 (בקרוב): בלוק שרת רב-עוצמה בעל ארבעה שקעים, בגובה 1U וברוחב מלא, עבור מרכזי נתונים בינוניים וארגוניים
  • FM120x4: מגירה בגובה 1U ובחצי רוחב, להחזקה של עד ארבעה שרתי מיקרו נפרדים ממשפחת Intel® Atom®בעלי שקע יחיד, מציעה עד 16 שרתי מיקרו לכל מארז FX2 בגובה 2U

אחסון FX גמיש בצפיפות גבוהה

כעת תוכל להרחיב במהירות את Direct Attached Storage (DAS) בתשתיות מבוססות FX עם המודול לאחסון בגובה 1U בחצי רוחב של FD332. הוא מאפשר ליצור סביבת אחסון קלה להרחבה, אשר תומכת בצמיחת נתונים מאוזנת בהתאם לצורך, כדי לאפשר התאמה אישית בין צורכי האחסון לעומסי העבודה שאתה מפעיל והימנעות מהקצאת יתר. הודות לתמיכה ב-SAS ו-SATA, הן מסוג HDD והן SSD, תוכל להסתגל בקלות לצורכי הביצועים של היישומים שלך, ולפי הצורך, תוכל ליצור סביבות אחסון מוגדרות באמצעות תוכנה, עם שילוב של כוננים קשיחים וכונני מצב מוצק.

הצפיפות האולטימטיבית של שרתי פלטפורמה מורכבת

FC430 הוא בלוק שרתים ברבע רוחב, המשלב מעבדים רבי-עוצמה, קיבולת זיכרון מעולה ותפוקת קלט/פלט עצומה. בתצורת שני כונני האחסון שלו, הוא מתאים היטב לעומסי עבודה ארגוניים נפוצים, כגון שרתי אינטרנט, אירוח ייעודי וניתוחים ווירטואליזציה קלי משקל. בתצורת InfiniBand שלו, הוא מספק אפשרות מצוינת עבור מחשוב עתיר ביצועים (HPC), מסחר בתדירות גבוהה (HFT) ועומסי עבודה ויישומים אחרים המחייבים השהיה נמוכה במיוחד.

 

צור קשר
הודעתך נשלחה בהצלחה