חדשות

תשתית אחודה Hyper Converged

1 26 ספטמבר, 2018 תשתית אחודה הינה מערכת מיחשוב כוללת המשלבת שרת ומערכת אחסון ביחידה אחת. חברת מדיאטק מתמחה בסביבות אלו ומטמיעה פתרונות של VMware vSAN ו DellEMC VXrail

ציוד התקשורת של DELL עכשיו במחירים מיוחדים

30 יולי, 2018 משפחת המתגים החדשה של DELL מסדרת S seriesמציעה ביצועים ואמינות ללא פשרות במחיר אטרקטיבי במיוחד. בין שאר הפריטים, מוצע במחיר מיוחד מתג הכולל 12 מבואות 10Gb ובנוסף 3 מבואות התומכים ב 25/50/100G QSFP28. בסדרה גם מתגים הכוללים 28 ו 48 מבואות Fiber או Copper.
פנה עוד היום לאיש מכירות שלך או לאילן שעיה

שרתי הדור החדש של DELL G14

30 יולי, 2018 חברת DELL הכריזה על הדור החדש של שרתים מבוססי מעבדי Intel. הכרזה זו באה בעקבות ההכרזה של Intel על מעבדים חדשים ממשפחת Intel® Xeon® Scalable Processors
השרתים החדשים משלבים ביצועים גבוהים עם צריכת אנרגיה נמוכה, שימוש בזכרונות חדשים 2666 DDR4 ומגוון רחב של תצורות המשלבים דיסקים רגילים ו SSD ן NVME לשיפור ביצועי ה I/O.
למידע נוסף נא לפנות לצוות המכירות

חברת מדיאטק נרכשה ע"י קבוצת "אמת מחשוב"

5 7 אפריל, 2015 קבוצת "אמת מיחשוב" הבורסאית, רכשה לאחרונה את חברת מדיאטק מחשבים. הרכישה הינה הבעת אמון של "אמת מיחשוב" בפעילותה ויכולותיה של חברת מדיאטק המהווים סינרגיה לפעילות הקבוצה. חברת מדיאטק תתפקד כחברה עצמאית בתוך קבוצת החברות של “אמת מחשוב”.

צור קשר
הודעתך נשלחה בהצלחה