OptiPlex 9030AIO

ערכת הפעלה: זמין עם Windows 8.1‏ - להנאה מחוויה חלקה ורב-תכליתית של שימוש במחשב.

 צג רב-תכליתי מרשים: צפה ב-Windows 8.1 מתעורר לחיים באמצעות צג מרהיב בגודל 23 אינץ', ומסך מגע קיבולי אופציונלי עם זכוכית מקצה-לקצה. נווט בין יישומים באמצעות מגע אצבע אינטואיטיבי, או הוסף צג כפול לריבוי משימות ללא מאמץ. יכולת תלייה מוכללת בתקן VESA מספקת רב-תכליתיות שחוסכת מקום בסביבת העבודה.  

תכונות לשיתוף פעולה: המחשב מדגם OptiPlex 9030 All-in-One הנו בעל אישור Microsoft® Lync®‎ שמבטיח תקשורת ברורה ואמינה ברחבי הרשת. העבר נתונים במהירות הודות לשש יציאות USB 3.0 במהירות גבוהה. התחבר בקלות לצגים חיצוניים באמצעות חיבורי DisplayPort 1.2a או HDMI.
 

יעילות IT באריזה אלגנטית

התאמה אטרקטיבית: דגם OptiPlex 9030 All-in-One של Dell הנו מחשב ה-All-in-One הדק ביותר של Dell שקיים בשוק כיום. דגם זה מגיע בעיצוב חלק בעל סגנון מרשים שמתאים במיוחד לסביבות עבודה עם רמת ניראות גבוהה. פריסת OptiPlex 9030 All-in-One קלה ופשוטה: רק להרים את הכיסוי, להצמיד את המעמד ולחבר לחשמל. המעמד הניתן להתאמה של דגם OptiPlex 9030 All-in-One, שהנו ארגונומי וחופשי מגיבוב של כבלים, מסתובב באופן שמעניק רב-תכליתיות אולטימטיבית, ומסייע לך לעבוד בדיוק כמו שאתה רוצה. 

יעילות IT: מארז חדש וחדשני, שתוכנן במטרה לחסוך זמן וכסף למחלקות ה-IT, מעניק שירותיות ללא כלים ומפשט את חיבורי הכבלים, מה שהופך את השירות והתמיכה למחשב All-in-One זה לפשוטים.
 

אבטחה מקיפה

הגן על הנכס החשוב ביותר שלך: פתרונות האבטחה וההצפנה הטובים מסוגם, שומרים את הנתונים שלך מוגנים, החל משולחן העבודה, דרך מדיה חיצונית ועד לענן. נהל ממקום אחד את הצפנת הנתונים בהתקנים מרובים, מבלי להפריע למשתמשי הקצה או לתהליכי IT קיימים, בעזרת Dell Data Protection. הדק את האבטחה עם אפשרויות מתקדמות לאימות ולמניעת תוכנות זדוניות. 

כלים למערכת מאובטחת: שלוט בגישה למערכות ולמידע בעזרת Dell Data Protection | Security Tools, לצורך ניהול אימות וכניסה יחידה. Trusted Platform Module ‏(TPM) מספק שכבת הגנה נוספת על נתונים ואחסון מאובטח של אישורים. 

הגן על ההשקעה שלך: אבטח את המערכת שלך מבחינה פיזית, באמצעות חריץ למנעול וכיסוי יציאות ניתן לנעילה. מתג זיהוי חדירה למארז מתריע בפניך על כל גישה בלתי מורשית לרכיבים הפנימיים של מערכות OptiPlex.
 

המחשב השולחני מסוג All-in-One שתומך ב-vPro, בעל יכולת הניהול הטובה בעולםמגובה ביישומים הטובים מסוגם: 
הימנע מהצורך לשער השערות, הודות לכלים האוטומטיים ולתוכניות העזר של Dell, לפריסה, לניטור ולעדכון של מערכות ביעילות. שילוב עם Microsoft System Center ועם Dell KACE, מספק ניהול יעיל, מרכזי ואוטומטי כדי לסייע לך לחסוך זמן וכסף. נהל את צי המחשבים מדגם OptiPlex 9030 All-in-One עם Intel ® vPro, לקבלת שכבה נוספת של יכולת ניהול ואבטחה במערכות הארגון.  

אמינות רבת-ערך: עם שירות ProSupportTM‎ עטור הפרסים של Dell, תוכל לעבוד בבטחה, מתוך ידיעה שטכנאי מומחה זמין באופן מקוון או בטלפון סביב השעון, כדי לתת מענה לבעיות חומרה ותוכנה לא צפויות. השירותים של Dell יכולים לעזור בפישוט הפריסות של OptiPlex 9030 All-in-One, עם שירותי ההדמיה של Dell ושירותי הגדרת התצורה של Dell, כדי לסייע ביצירת צי מחשבי All-in-One לפי תקן, שתצורתם הוגדרה בהתאם לצרכיך. עם פתרונות ניהול מערכות מסוג In-Band, עדכוני פריסות נעשים באופן חלק ואינטואיטיבי. 

פתרונות אמינים: שפר את היציבות של סביבת הלקוח שלך, בעזרת מחזורי חיים ארוכים ואפשרויות שירות ותמיכה מקיפות. נהל מעברים בקלות ובאופן מדרגי, הודות למחזורי חיים ארוכים של המוצר.

 

 

כרטיס וידאו

 • Intel® HD Graphics 4600 משולב (יחידות CPU מסוג Core i5/i7 מדור רביעי), אפשרות ל-AMD Radeon™ R7 A265 בנפח 2 גיגה-בתים.

ספק כוח

 • יחידת PSU של 180 ואט עם יעילות של עד 85% ‏(‎80 PLUS Bronze); עומד בדרישות ENERGY STAR 6.0

מארז

 • מסך בגודל 23 אינץ' בעל זווית צפייה רחבה, רזולוציה של 1920x1080 באיכות HD מלאה עם ציפוי מבטל בוהק; מסך מגע קיבולי מוקרן אופציונלי 

  מערכת עם מסך מגע

  מצלמה - מצלמת אינטרנט קבועה באיכות HD של 2.0 מגה-פיקסלים עם כיסוי להגנה על הפרטיות 

  מידות - 14.99 / 38.07 
  (ללא מעמד) - 22.34 / 56.75
  ‏(ג' x ר' x ע')‏ אינץ' /‏ (ס"מ)‏ - 2.31 / 5.86

  משקל מערכת (ליברות / ק"ג) - 30.89 / 14.01 

  מעמד - מעמד בסיסי (אפשרות למעמד שניתן לכוונן את גובהו)‏ 

  עומק מעמד אינץ' / (ס"מ) - 8.46 / 21.5 

  משקל מעמד (ליברות / ק"ג) - 5.54 / 2.52 


  מערכת ללא מסך מגע

  מידות - 14.99 / 38.07
  (ללא מעמד) - 22.34 / 56.75
  ‏(ג' x ר' x ע')‏ אינץ' /‏ (ס"מ)‏ - 2.36 / 6.00

  משקל מערכת (ליברות / ק"ג) - 27.56 / 12.5 

  מעמד - מעמד בסיסי (אפשרות למעמד שניתן לכוונן את גובהו)‏ 

  עומק מעמד אינץ' / (ס"מ) - 8.07 / (20.5) 

  משקל מעמד (ליברות / ק"ג) - 4.20 / 1.91

 

 

 

צור קשר
הודעתך נשלחה בהצלחה